Yönetim

Ankara / Çankaya / 01 Ekim 2019

YAYIN HAYATINA BAŞLIYORUZ

Uzun uğraşlar sonunda hazırladığımız web sayfası 01 EKİM 2019 tarihi itibarı ile resmi olarak yayın hayatına başladı. Sadece FSK üyelerinin fotoğraf ekleyebileceği bu site ile dernek üyelerimizin gözünden Türkiye’nin Kuşları arşivi oluşmaya başlıyor.

Kuş fotoğrafçılığıyla ilgilensin ilgilenmesin tüm FSK üyelerini, web sitemize üye olmaya, arşiv oluşturmaya destek için iyi kalitede kuş fotoğraflarını eklemeye ve sitenin bilinirliğini arttırmak için sosyal medyada bol bol paylaşım yapmaya davet ediyoruz. Arşiv genişledikçe güzel bir başvuru kaynağı olacağına ve birçok kuş severin uğrak yeri olacağına inanıyoruz.

FSK üyeleri dışında isteyen herkes Misafir Üye olarak siteye katılabilmekte ve fotoğraf ekleme dışında her işlemi yapabilmektedir. Bu sebeple FSK ile üyelik dışında bağı olanların da siteye katılmalarını ve desteklemelerini bekliyoruz.

FSK üyelerinin ve destekçilerimizin katkıları ile güçlü bir arşiv olacağına inandığımız www.anatolianbirds.com web sitesini gelin hep birlikte büyütelim…
 
SİTE YÖNETİMİ
Selami Oral
Önder Kahraman

312 / 1 / 1

BEĞENENLER


YAZARIN DİĞER YAZILARI

BİRİNCİ YILIMIZI KUTLUYORUZ

Bugün 1 yılımızı doldurduk ve eksiğiyle/fazlasıyla bugünlere geldik. Artık bundan sonra hep birlikte daha iyi hale getirmek için çabalayacağız.

FAALİYET RAPORU (Haziran_2020)

Haziran 2020 faaliyet raporu yayınlanmıştır.

"SADECE FSK ÜYELERİ FOTOĞRAF EKLEYEBİLİR" KURALI KALDIRILMIŞTIR.

"Sadece FSK üyeleri fotoğraf ekleyebilir" kuralı kaldırılmıştır.